Harjoitusravit Miehikkälässä 9.7. klo 13 lähtölistat

06.07.2016

Harjoitusravit Miehikkälässä Pellinkankaan raviradalla 9.7.2016 klo:13.00

Lähtölistat:

 

1.Miehikkälän Oriyhdistys-lähtö

A-Ponit tas.ajo 1000m p.3.30 +20m/4sek.

1000m

1.Kapteeni Keskiyö-Vilma Villi

2.Usvaniityn Josetta-Siiri Salonen

3.Aarteen Renesanssi-Miina Mässeli

4.Smedens Marta-Nina Hänninen

5.Usvaniityn Juliet-Hanna Seppälä

6.Usvaniityn Jesper-Inka Uronen

1020m

7.Rama Shedir-Jenna Anttila

1040m

8.Rose's Sebastian-Emmi Tuukkanen

9.Aarteen Aave-Lotta Mässeli

1060m

10.Alba Imelda-Annika Rantala

1140m

11.Rama Fareeda-Milana Ahtiainen

12.Smedens Loudness-Elmeri Pussi

 

2.Miehikkälän Kunta-lähtö

B-Ponit tas.ajo 2000m p.2.15 +20m/2sek.

2000m

1.Dayzee Wee-Miia Hänninen

2.Tejas Klarita-Vilja Kivinen

2120m

3.Leijan-Miina Mässeli

2180m

4.Kattedals Isse-Nina Hänninen

2260m

5.Indiana Dar-Melina Mauno

 

3.Miehikkälän Osuuspankki-lähtö

A-Ponit tas.ajo 1000m p.2.50 +20m/3sek.

1000m

1.Kananojan Roosaliisa-Vilja Kivinen

2.Aarteen kleopatra-Nella Heijala

3.Jive-Nina Hänninen

4.Aarteen Niiskuneiti-Emmi Piiroinen

5.B.A. Samwise-Meiju Järvimäki

1040m

6.Alladin.n.-Ronja Vartiainen

7.Aarteen Timantti-Lotta Mässeli

1060m

8.Smedens Jon Bon Jowi-Veera Ahlqvist

1160m

9.Fruitbat-Inka Uronen

 

4.Harjun oppimiskeskus-lähtö

lv tas.ajo 2000m 2-v 1.40 tasavauhtinen viim. 500m vapaavauhtinen.

2000m

1.Daritai-Roni Paldan

2.Leemark's Faith-Markku Elfving

3.Glide on Fire-Terhi Vanhala

 

5.Veljekset Wahlsten-lähtö

kv 2000m p.5000€ +20m/10000€ pt.60m

2000m

1.Pokali-Petteri Kivelä

2.Aarteen Vilperi-Reijo Vainikka

 

6.StoraEnso-lähtö

lv tas.ajo 2000m p.1000€ +20m/2000€

2000m

1.Crazy Brat-Esa Laapas

2.Tireless Edward-Laura Mustonen

2020m

3.Ranrock Chip Chip-Lauri Turunen

4.Havanna Grion-Markku Elfving

 

7.Rajamuovi Oy 30v juhlalähtö

kv 2020m p.0€ +20m/300€ kilpailemattomat 20m hyv.

2000m

1.Viepori-Heikki Suomalainen

2.Joihovi-Hannu Markku Pirhonen

3.Vinksa-Arsi Skyttä

4.Tempotaara-Minna Vainikka

5.Vokkerpella-Carita Ukkola

2020m

6.Liinan Muisto-Markku Elfving

2060m

7.Villi-Sihko-Teuvo Karpale

 

8.Koneurakointi Antero Törmälä-lähtö                              

lv tas.ajo 2020m p.200€ +20m/500€ kilpailemattomat 20m hyv.

2000m

1.Eternal Beat-Emmi Muurman

2.Cassiopeja Sisu-Roni Paldan

3.Enigma-Veli-Matti Pönkä

4.Spring Eme-Taina Teittinen

2020m

5.Bolton-Lauri Turunen

6.Tiger Star-Tino Paldan

7.Timtown Kira-Markku Elfving

8.Crystal Boost-Terhi Vanhala

9.Festina Presto-Miia Kuukka

2040m

10.Stone Capes Medea-Maria Muhli

 

9.Haminan Seudun Auto-lähtö                                           

kv tas.ajo 2000m p.1500m +20m/2000€  

2000m

1.Liipan Toivo-Arsi Skyttä

2.Nuga Rols-Mikko Jääskeläinen

2020m

3.Wihtori-Tino Paldan

4.Apassin Mahti-Hemmi Hagert                  

 

10.Don Cosone-lähtö                                                          

lv tas.ajo 2000m p.5000€ +20m/10000€ pt.60m

2000m

1.Tiger Shark-Heli Taipale

2020m

2.Master Mariner-Carita Ukkola

3.Soros-Mirka Juutilainen

4.Jessi Classico-Mikko Jääskeläinen

5.Quantum Odessa-Annika Rantala

2040m

6.Edentown Laukko-Roni Paldan

                 

 

  Takaisin listaukseen